×

COVID-19

Inductotherm Group Türkiye COVID-19 Yanıt ve Güncellemeler

İş ve Satış İşlemleri

Size kesintisiz destek sağlamak için buradayız.

Her yerdeki işletmeler COVID-19’un etkilerinden etkileniyor. Bazıları durma noktasına gelmişken, diğerleri hızlanmaya ihtiyaç duymuştur. Organizasyonunuzun spektrumun neresinde olduğuna bakılmaksızın, dökümhanenizin sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak işimizin merkezinde yer alır.

Inductotherm’in ürün ve hizmetlerinin işiniz için gerekli olduğunu biliyoruz ve sizin için burada olma geleneğimizi sürdürmeyi dört gözle bekliyoruz – kesintisiz desteğimiz devam ediyor.

Açık mısın?

Evet. Biz açık ve yardım etmek için buradayız.

Inductotherm Group Türkiye, 7/24/365 kesintisiz müşteri desteği sağlama konusunda köklü bir geçmişe sahiptir. Bu kriz sırasında, bunu hala yapabilir misiniz?

Evet, daha fazlası. 7/24/365 müşteri desteğimizi sağlama geleneğini sürdürüyoruz. Şirketlerinizin çoğu gibi, işimiz de önemli sayılır, operasyonumuzu sürdürmeye devam ediyoruz, ancak pek çok ayarlamayla. Bazı çalışanlarımız uzaktan çalışıyor, diğerleri ofiste zamanlarını kademelendiriyor, böylece birbirimize uygun sosyal mesafeyi daha kolay koruyabiliyoruz. Ekibimiz ayrıca COVID-19’un Rancocas, NJ’deki tesisimizde yayılmasını önlemek için uygun KKD ve dezenfeksiyon kurallarını kullanır.

Satış Ekibiniz bu süre zarfında nasıl çalışabilir ve müşterilerle buluşabilir?

Uzaktan çalışmak ve yüz yüze toplantıları video konferanslar ve telefon görüşmeleri ile değiştirmek ideal olmayabilir, ancak bu kaynakları bağlı kalmak ve neredeyse tüm müşterilerimize yardımcı olmak için kullanabiliriz. Neredeyse tüm talepleriniz için Bölge Müdürünüzle iletişime geçebilirsiniz ve bu kişilerin iyi bakıldığından emin olabilirler. Satış ve Yönetim Ekiplerimiz de her zaman yanındadır ve yardıma hazırdır.

________________________________________

Servis ve Teknik Destek Ekipleri

İndüksiyon ekipmanı veya servisle ilgili sorularınız varsa, cevaplarımız var.

Hala yapılması gereken işlerin ve hala gerçekleştirilmesi gereken hedeflerinizin olduğunun farkındayız. Bu nedenle hala buradayız – hazır ve tüm indüksiyon ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz.

Mevcut COVID-19 krizi sırasında bile, Servis ve Teknik Destek Ekiplerimizin hala “Küresel Henüz Yerel” inancımızı destekleyecek şekilde yapılandırıldığından emin olabilirsiniz. Bu global erişim, nerede olursanız olun müşteri hizmetleri için dünya standardını belirlememizi sağladı.

Saha Servis Mühendisleriniz hala tam işlerini yapabiliyor mu?

Saha Servis ve Teknik Destek Ekiplerimiz her zaman olduğu gibi 7/24/365 uzman tavsiyesi ve uygun maliyetli çözümler konusunda size yardımcı olmaya hazırdır. Eşsiz müşteri hizmetleri ve desteğimizin ayırt edici özellikleri şu şekilde olmaya devam ediyor:

• Anında cevap

• Kapsamlı teknik bilgi

• Derinlemesine deneyim

• Hazır parçalar

• Müşteri memnuniyetine şirket çapında bağlılık

Yine de sorularımız için Servis Ekibinizi arayabilir miyim?

Kesinlikle. Tüm soruları çok ciddiye alıyoruz ve her gün buradayız – müşteri hizmetleri grubumuz yılın 365 günü, günün 24 saati benzersiz hizmet sunmaya devam edecektir.

Inductotherm saha servis teknisyenleri, ekipmanınızı en iyi durumda tutmanıza yardımcı olmak için en iyi donanıma sahiptir. İndüksiyon eritme ekipmanlarının onarımı, yeniden inşası ve önleyici bakımı için kullanılabilirler. Her teknisyen, bir teşhis araçları ve destek personeli ağı tarafından desteklenmektedir. Sisteminizi teknolojik olarak en ileri seviyeye çıkarabilir ve mevcut ve gelecekteki tüm ihtiyaçlarınız için yardımcı olabiliriz. Müşteri hizmetleri ve destek ekibimiz sektördeki en güçlü ve en deneyimli ekiptir. Hangi değişikliklerin ve yükseltmelerin mevcut olduğunu bildiğimiz için, sizin ve eritme ekipmanınız için neyin en iyi olduğunu belirlemenize yardımcı olabiliriz.

Ücretsiz teknik destek hattımızı istediğiniz zaman arayabilir ve hızlı ve profesyonel yardım için servis ekibimizin yüksek vasıflı ve bilgili bir üyesiyle konuşabilirsiniz. En çok deneyime sahip olduğumuzu ve zor zamanlarda bile sattığımızın arkasında gerçekten durduğumuzu kanıtlıyoruz. Sorularınız varsa, ekipman, parçalar, onarımlar, satış ve teknik destek veya acil nitelikte saha servisi de dahil olmak üzere indüksiyon eritme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Satış Sonrası Ekibiniz hala parça tedarik edebilir ve yeni yükseltmeler / onarımlar yapabilir mi?

Bu kriz sırasında Satış Sonrası Ekibimiz Orijinal Ekipman Üreticiniz (OEM) olmaya devam ediyor,

beklediğiniz desteğe ve hak ettiğiniz işçiliğe sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu hizmetler şunları içerir:

• OEM Onarımları

• Satış Sonrası Destek

• Önleyici bakım

• Yükseltmeler

OEM’iniz olarak, satış sonrası en önemli desteğin olduğunu biliyoruz. Gerçekten duymak istiyoruz

karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunla veya planlanan ihtiyaç duyduğunuz bakımla ilgili olarak.

COVID-19’un (coronavirus) sunduğu benzersiz zorluklarla yüzleşmeye devam ederken, çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve ortaklarımızın sağlık ve güvenliğine öncelik vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Müşterilerimizin güvende kalmasına ve normal şekilde iş yapmaya devam etmesine yardımcı olmak için yeni yollar üzerinde birlikte çalışıyoruz.

Bu sayfayı, kullanılabilir hale geldikçe müşteriler ve iş ortakları için daha fazla kaynak ve bilgi ile güncellemeye devam edeceğiz. sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sorularınız varsa, ekipman, parçalar, onarımlar, satış ve teknik destek veya acil nitelikteki saha servisi de dahil olmak üzere indüksiyon eritme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin:

Telefon: +90 262664 34 24

Faks: +90 262646 29 62 E-posta: service@inductotherm.com.tr veya sales@inductotherm.com.tr