×

Yedek Parçalar

Sisteminizde bakım veya arıza sonucu parça değişmesi ihtiyacı duyduğunuzda, Inductotherm orijinal parçalarına güvenebilir ve bu şekilde ergitme sisteminizin kalitesini, güvenilirliğini ve performansını yüksek seviyede tutabilirsiniz.

En yüksek kalite standardı

Sistemlerimizde kullanılan tüm parça ve elemanlar Inductotherm’in isteğine göre en yüksek kalite standartlarını karşılayacak şekilde imal edilmiştir. Gerek doğrudan Inductotherm’in gerekse Inductotherm şartnamelerine uygun olarak diğer tedarikçilerin imal ettiği parçalar için, Inductotherm en yüksek parça ve işçilik kalitesini garanti eder. Inductotherm’deki kalite güvence sistemini korumak için, tedarikçilerden alınan bütün parçalar tam kontrolden geçirilerek kabul edilir.

% 100 Test

Bütün Inductotherm parça ve elemanları müşteriye gönderilmeden önce, modern test bölümlerimizde kontrolden geçirilir. Bu beklenen Inductotherm kalitesidir.

Üstün garanti güvencesi

Inductotherm yedek parçaları (tristör, diyod ve sigortalar hariç) arızalara karşı sevkıyattan sonra 12 ay garantilidir.

Teknik yardım

Inductotherm’den yedek parça alındığında bu parçalar için servis 365 gün 24 saat mevcuttur. Bu orijinal parçaları size ulaştırmada tam ve dakik olarak mümkün olan en hızlı yardım yapılacaktır. Stoklarımızda 1 milyon U.S.$ tutarında parça bulunmaktadır. Bunların %90 ‘nını sipariş teyidinizle aynı gün içinde sevk edebiliriz.

Spare Parts TR

Parça siparişi

Parça siparişi için en iyi yol, Inductotherm parçalarının üzerinde bulunan 6-8 rakamlı parça numarasını bulmaktır. Şayet parçanın üzerinde bu numara yok ise, parça siparişi için çeşitli yollar vardır.

Eski Sipariş

Eğer parça siparişi daha önce yapılmış ise, size gelen faturayı veya irsaliyeyi kontrol ediniz. Bu doküman daha önce sipariş edilen herhangi bir parçanın stok numarasını gösterecektir.

Parça Listesi

Her sevkıyat ile birlikte yedek parça listesi bir doküman halinda müşteriye sunulmuştur. Parça stok numarası bu liste üzerinden bakılarak bulunabilir.

VIP Seri Numarası

Inductotherm parça uzmanı, VIP üniteniz üzerinde bulunan seri numarasını bildirdiğinizde, sisteminizin orijinal çizim ve parça listesi üzerinden ihtiyacınız olan parçayı tespit ederek siparişinizde size yardımcı olur.

Tanımlama

Şayet siz parçanın seri veya stok numarasına sahip değilseniz, bilinen özel parçalar için parçayı tanımlamanız yeterli olacaktır.

Sonuç olarak, Inductotherm özel parçaları ve yeni bir modifikasyon yapılacak ise bunun fiyatını size çabuk ve doğru olarak bildirir.

Inductotherm kalitesi, üstün garanti güvencesi, 24 saat teknik destek, Inductotherm orijinal yedek parçalarının başlıca avantajıdır.