×

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş mahremiyetinizi korur. Kendiniz hakkında bize bilgi vermeyi seçtiğinizde, bu bilginin korunacağı konusunda Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş.’ye güvendiğinizin bilincindeyiz.

Lütfen, Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş.’nin Gizlilik Politikasının detayları için aşağıya bakınız.

Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. Tarafından Sizinle İlgili Toplanan Bilgiler ve Bu Bilgilerin Nasıl Kullanıldığı

Daha önceden kayıt yaptırmadığınız sürece, Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş.’nin internet sitesini gezdiğinizde anonim kalırsınız. E-posta adresiniz de içinde olmak üzere, kişisel bilgilerinizi otomatik olarak almıyoruz. Bununla birlikte internet sitemizin hangi bölümlerini ziyaret ettiğinizi ve orada ne kadar zaman geçirdiğinizi öğrenmek için IP adresinizi (bilgisayarınızın internet adresi) kaydedebiliriz. Ancak kayıt olmadığınız sürece IP adresinizi, kişisel bilgilerinizle bağlantılandırmayız. Diğer birçok ticari site gibi Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. websitesinde de, sitemizi nasıl kullandığınız hakkında bilgi sahibi olmak ve sitedeki gezintinizde size yardımcı olmak için, “çerez” ve diğer web araçları gibi standart internet teknolojileri kullanılır.

Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. Tarafından Üçüncü Kişilerle Paylaşılan Bilgiler

Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş., düzenleyici veya yasal gereksinimlere uygunluk sağlanmasını amaçlayan açıklamalar da içinde olmak üzere, geçerli yasaların izin verdiği veya gerektirdiği şekilde kişisel bilgileri saklayabilir ve açıklayabilir. Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. kişisel bilgilerinizi hiç kimseye satmaz. Pazarlama amaçlı olarak iş ortaklarımızla bilgilerinizi paylaşabiliriz.

Takip Etmeyiniz/Takip Edilmek İstemiyorum (DNT) uyarıları

Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş., müşterilerini, zaman içinde ve üçüncü parti web siteleri üzerinden takip etmez; bu yüzden Takip Etmeyiniz (DNT) uyarıları yanıt vermez. Ancak, Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. sitesine ziyaretleri takip etmek ve de sunucu performansını geliştirmek amaçlarıyla Google analitiklerini kullanırız. Google Analitiklerinin gizlilik politikasının detayları için lütfen şu siteyi ziyaret ediniz: http://www.google.com/analytics/terms/tr.html

Geçerli Kanunlar

Bu Politika, yasaların çatışması ilkesi dikkate alınmaksızın, TÜRKİYE CUMHURİYETİ Devleti yasalarına tabidir ve buna göre yorumlanır. Bu Politika şartları ile herhangi bir elektronik veya makinece okunabilir gizlilik politikası arasında çelişki halinde, bu yazılı politika geçerlidir.

Gizlilik Politikasında Değişiklikler

Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. bu politikada zaman zaman değişiklik yapabilir. Gizlilik Politikamızdaki değişikliklerden haberdar olmanız için arada bir bu sayfayı ziyaret etmenizi öneririz.

Politika Yürürlük Tarihi

Bu belge en son 10.10.2016 tarihinde güncellenip yürürlüğe geçmiştir.

Sorular, Öneriler – Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. ile Nasıl İletişime Geçersiniz?

Bu Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir sorunuz veya öneriniz olması halinde lütfen bize şu e-posta adresinden ulaşın; inducto@inductotherm.com.tr

Bizimle yazılı iletişime geçmek için ise şu adresi kullanın: Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş Barış Mahallesi 1803/2 Sokak No:10 Gebze / KOCAELİ.