×

Yasal Şartlar

KULLANICI TARAFINDAN KABUL EDİLMİŞTİR.

Kısım 1. Materyalin Kullanımı.

Bu sayfada, web sitesinin kullanımına ilişkin Yasal Şartlar yer almaktadır. Lütfen sayfayı dikkatle okuyun. Burada belirtilen Yasal Şartları kabul etmiyorsanız, web sitesini kullanmayınız. Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. muhtelif zamanlarda bu sayfayı güncellemek suretiyle Yasal Şartlarda değişiklik yapabilir. Yasal açıdan üzerinizde bağlayıcılığı olduğundan bu sayfayı zaman zaman ziyaret ederek Yasal Şartları gözden geçirmelisiniz.

Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş, web sitesinde yer alan materyalin tek bir kopyasını sadece ticari amaç dışı, kişisel kullanımınız için görüntüleme ve indirme yetkisi vermektedir. Web sitesindeki bazı yazılımlar ve öğeler için özel kurallar geçerli olabilir. Söz konusu özel kurallar, burada “Yasal Uyarılar” olarak yer almıştır ve atıfta bulunulmak suretiyle işbu Sözleşmeye dahil edilmiştir.

Bu web sitesinin içerikleri; metinler, grafikler, görseller ve diğer materyaller (“Materyal”), hem Amerika Birleşik Devletleri hem de diğer devlet kanunları ve yargı çevrelerince koruma altındadır. Materyalin yetkisiz bir biçimde kullanımı durumunda telif hakkı, ticari marka kanunları ve diğer yasalar ihlal edilebilir. Materyalden aldığınız herhangi bir kopyada, orijinal Materyalde telif hakkı ve mülkiyet hakkına ilişkin olarak belirtilen tüm uyarılar mutlaka yer almalıdır. Materyali satamaz, değiştiremez, çoğaltamaz, kamuoyuna sunamaz, dağıtımını yapamazsınız, ayrıca hiçbir surette kamusal veya ticari amaçla Materyali kullanamazsınız. Materyalin, herhangi bir amaca yönelik olarak başka bir web sitesinde veya ağ ortamında kullanılması yasaktır.

Yasal Şartları ihlal etmeniz durumunda, bu Materyali kullanma izniniz otomatikman iptal olur; Materyalden aldığınız kopyaları derhal imha etmeniz gereklidir.

Kısım 2. Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş’nin Yükümlülükleri.

Materyalde hatalar ve dizgi yanlışları bulunabilir. Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş.’nin Materyalin doğruluğu, güvenilirliği, eksiksizliği, güncelliği veya web sitesinin ve Materyalin kullanımından doğabilecek neticelere ilişkin herhangi bir beyanı bulunmamaktadır. Web sitesinin ve Materyalin kullanımına ilişkin risk size aittir. Web sitesinde muhtelif zamanlarda değişiklik yapılabilmektedir.

Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş., BU WEB SİTESİNİN HATASIZ ÇALIŞACAĞINI VEYA WEB SİTESİNDE VE SUNUCUSUNDA VİRÜS VE DİĞER ZARARLI ÜRÜNLER BULUNMADIĞINI GARANTİ ETMEMEKTEDİR. WEB SİTESİ VEYA MATERYALİ KULLANMANIZ SONUCUNDA CİHAZ VEYA VERİLERİNİZLE İLGİLİ OLARAK SERVİS HİZMETİ ALMANIZ VEYA YENİLEME YAPMANIZ GEREKMESİ HALİNDE Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. BU MALİYETLERİ KARŞILAMAKTAN SORUMLU DEĞİLDİR. WEB SİTESİ VE MATERYAL, HERHANGİ BİR GARANTİ VERİLMEKSİZİN “OLDUĞU GİBİ” TEMİN EDİLMEKTEDİR. Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. VE TEDARİKÇİLERİ TARAFINDAN KANUNCA İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE; TİCARİ GARANTİ, ÜÇÜNCÜ TARAF HAKLARININ İHLAL EDİLMEMESİ VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK DAHİL HER TÜRDEN GARANTİ RET EDİLMEKTEDİR. Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. VE TEDARİKÇİLERİ; MATERYAL, HİZMETLER, YAZILIM METNİ, GRAFİK VE LİNKLERİN DOĞRULUĞU, GÜVENİLİRLİĞİ, EKSİKSİZLİĞİ VE GÜNCELLİĞİNE İLİŞKİN HİÇ BİR GARANTİ VERMEMEKTEDİR.

Kısım 3. Netice Kabilinden Zararların Reddedilmesi.

Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş, TEDARİKÇİLERİ VEYA BU SİTEDE BELİRTİLEN ÜÇÜNCÜ TARAFLAR; GARANTİ, SÖZLEŞME, HAKSIZ FİİL VEYA BAŞKACA HUKUKİ KURAMLARA DAYANSIN DAYANMASIN VEYA Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. TARAFINDAN SÖZ KONUSU ZARAR İHTİMALLERİNE İLİŞKİN BİLGİ VERİLMİŞ OLSUN OLMASIN, (KAYBOLAN VERİLER VEYA İŞİN DURMASINDAN KAYNAKLI OLARAK NETİCE KABİLİNDEN VE ARIZİ ZARARLAR, KAR KAYIPLARI VE HASARLAR DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE) HER NE TÜRDEN OLURSA OLSUN BU WEB SİTESİNİN VE MATERYALİN KULLANILMASI VEYA KULLANILAMAMASINDAN DOĞAN ZARARLARDAN SORUMLU DEĞİLDİRLER.

Kısım 4. Kullanıcı İletileri.

Genel olarak web sitesine gönderdiğiniz iletişimler gizli olarak değerlendirilmez. Belirli sayfalarda Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. tarafından gizli olarak işlem görecek iletişimlere izin veriliyorsa, söz konusu iletişimler, ilgili sayfalarda “Yasal Uyarılar” altında yer alacaktır. Web sitesine ileti göndermek suretiyle otomatikman Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş.’ye; iletişiminizin tek başına veya herhangi bir biçim, ortam veya teknolojiye- ister şu anda biliniyor olsun ister gelecekte geliştirilecek olsun- sahip işlerin bir parçası olarak kullanılması, çoğaltılması, değiştirilmesi, yayınlanması, başka bir dile çevrilmesi, dağıtımı, icra edilmesi ve gösterimi için telifsiz, daimi ve geri dönüşsüz ve münhasır olmayan bir lisans ile söz konusu haklara ilişkin farklı seviyelerde alt lisans verme hakkı vermektesiniz.

Kullanıcı olarak iletişimlerinizden ve bunların iletiminden doğan neticelerden sorumlusunuz. Şunları yapmamalısınız: Kendiniz telif sahibi değilseniz veya telif sahibinden iletilmesi için izin almaksızın telif hakkı bulunan Materyaller göndermek; kendiniz sahibi değilseniz veya söz konusu sırrın sahibinden izin almaksızın ticari sırları açığa çıkaran Materyaller göndermek; başkalarının entelektüel mülkiyet, mahremiyet veya reklam haklarını ihlal eden Materyaller göndermek; başka bir Kullanıcı, kişi veya kuruluşa yönelik müstehcen, karalayıcı, tehditkar, taciz edici, küfürlü, nefret uyandırıcı veya utandırıcı Materyaller göndermek; cinsel içerikli resim göndermek; iş reklamları veya teklifleri göndermek; zincirleme mektup veya piramit şeması göndermek; bir başkasını taklit etmek.

Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş., diğer kullanıcılar tarafından gönderilen iletilerin doğru, gerçek veya güvenilir olduklarını beyan etmez, bu yönde garanti vermez ve Kullanıcılar tarafından ifade edilen fikirleri teyit etmez. Başka Kullanıcılar tarafından gönderilen Materyallere güvenmeniz durumunda riskin size ait olduğunu kabul etmektesiniz.

Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş., gelen iletişimleri bir ön elemeden geçirmez ve Kullanıcılar tarafından gönderilen Materyallerde eleme yapma veya izleme gibi bir sorumluluk taşımaz. Bir Kullanıcının, herhangi bir iletişimin işbu Sözleşmeye uygun olmadığı iddiasını bildirmesi durumunda Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş., söz konusu iddiayı iyi niyetle araştırır ve saptamada bulunur; söz konusu iletişimi kaldırmak veya kaldırılmasını isteme takdiri tamamen Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş.’ye aittir. Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş.’nin bu faaliyetleri gerçekleştirmek veya gerçekleştirmemek yönünde Kullanıcılara karşı hiçbir yükümlülük ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş.’nn işbu Sözleşmeyi veya kanunu ihlal eden Kullanıcıları web sitesinden atma ve yeniden erişmelerini engelleme, küfürlü, yasa dışı veya bölücü içerikli iletişimlerini kaldırma hakkı saklıdır.

Kısım 5. Diğer Sitelere Linkler.

Web sitesinde üçüncü taraflara ait web sitelerine linkler bulunmaktadır. Bu linkler sadece size kolaylık sağlamak açısından yerleştirilmiş olup, söz konusu üçüncü taraf web sitelerinde yer alan içeriklerin Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. tarafından teyit edildiği anlamına gelmemektedir. Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. üçüncü taraflara ait site içeriklerinden ötürü herhangi bir sorumluluk altında değildir, buralarda yer alan Materyallerin içerik veya doğruluğuna ilişkin hiçbir beyanı bulunmamaktadır. Link verilmiş üçüncü taraf web sitelerine bağlanma kararınıza ilişkin risk size aittir.

Kısım 6. Yazılım Lisansları.

Web sitesinde indirilmek üzere mevcut bulunan tüm yazılımlar (“Yazılım”) telif hakları ve diğer haklara ilişkin yasalarca korunmaktadır. Söz konusu yazılımın kullanımı, yazılım lisans sözleşmesi şartlarına veya yazılıma ilişkin “Yasal Uyarıya” tabidir (“Lisans Sözleşmesi”). Yazılımı indirme ve kullanma şartları, Lisans Sözleşmesi süresiyle bağlı olacağınız sözleşmenizde belirtilecektir.

Kısım 7. Sınırlı Sorumluluk.

Yazılım Lisansında veya Yasal Uyarıda başka bir şekilde ifade edilmedikçe Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş, bağlı ve ana şirketleri veya iştirakleri, ihmal dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere, hiçbir sebepten ötürü Materyalin kullanılması veya kullanılamamasından kaynaklı doğrudan, dolaylı, arızi, özel veya netice kabilinden zararlardan sorumlu değildirler.

Kısım 8. Tazminat.

Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. ile yöneticileri, müdürleri, çalışanları ve temsilcilerini; makul yasal harçlar ve muhasebe ücretleri dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere, Materyali (Yazılım dahil) kullanmaktan veya bu yöndeki iddialardan veya işbu Sözleşmenin şartlarını ihlal etmenizden kaynaklı her türlü hak iddiası, dava veya talebe karşı savunacağınızı, tazmin edeceğinizi ve masun tutacağınızı kabul etmektesiniz. Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. size söz konusu hak talebi, dava veya kovuşturmaya ilişkin derhal ihbarda bulunacak ve masrafları size ait olmak üzere, bu hak iddiası, dava veya kovuşturmada savunma yapmanızda size yardımcı olacaktır.

Kısım 9. Kontrollü İhracat.

Amerika Birleşik Devletleri tarafından ürün ve bilgi ihracatı kontrol altındadır. Kontrollü ihracat kanunları kapsamında yasaklanmış ülke veya kişilere Materyalleri (Yazılım dahil) ihraç veya yeniden ihraç etmeyeceğinizi ve bu yöndeki kısıtlamalara uyacağınızı kabul etmektesiniz. Materyalleri (Yazılım dahil) indirmek suretiyle ihracatın yasak olmadığı bir ülkede bulunduğunuzu veya ihracat yapılması yasaklanmış bir kişi veya kuruluş olmadığınızı kabul ediyorsunuz. Ürünün ihracatı, yeniden ihracatı veya ithalatı ile ilgili kendi yerel yargı çevrenizin kanunlarına uymaktan sorumlusunuz.

Kısım 10. Genel.

Web sitesi, Rancocas – New Jersey kaynaklıdır. Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş., Materyallerin uygunluğuna veya Amerika Birleşik Devletleri haricinde indirilebilirliğine ilişkin hiçbir iddiada bulunmamaktadır. Materyallere (Yazılım dahil) bazı ülkelerde veya bazı kişilerce erişim yasal olmayabilir. Web sitesine Amerika Birleşik Devletleri dışından erişiyorsanız bunun riski size ait olup, kendi yargı çevrenizin kanunlarına uymaktan sorumlusunuz. İşbu Sözleşme, kanunlar ihtilafı prensibinden bağımsız olarak, Amerika Birleşik Devletleri eyaletlerinden birisi olan New Jersey Eyaleti dahili maddi hukukuna tabidir. İşbu Sözleşmenin herhangi bir hükmü, yargı yetkisine sahip bir mahkemece geçersiz bulunduğu takdirde söz konusu hükmün geçersizliği, sözleşmenin geri kalan hükümlerinin geçerliliğini etkilemeyecek ve geriye kalan hükümler tamamen yürürlükte kalacaktır. İşbu Sözleşmenin herhangi bir şartına ilişkin feragat, bu şart veya başka bir şarttan yeniden feragat edileceği veya sürekli olarak feragat edildiği anlamına gelmez. Belirli bir “Yasal Uyarı” veya Yazılım Lisansı veya belirli web sayfalarındaki Materyalde açıkça belirtilmedikçe; işbu Sözleşme siz ve Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. arasındaki, web sitesinin kullanımına ilişkin, anlaşmanın bütününü teşkil etmektedir. İşbu Sözleşmedeki tüm değişiklikler, yazılı yapılmalı Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş.’nin yetkili temsilcisi tarafından imzalanmış olmalıdır.