×

Teknik Servis

Inductotherm Service Van

DENEYİMLİ VE KONUSUNDA UZMAN SERVİS KADROMUZ YILIN 365 GÜNÜ 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Servis Mobil Tel : +90(532) 214 55 49  Servis Tel :+90(262) 646 34 24
Servis e-Mail : servis@inductotherm.com.trservice@inductotherm.com.tr

Servis Teknisyenleri: 
Inductotherm servis teknisyenleri,  ekipmanınızı en üstün haliyle muhafaza etmenizi sağlayacak en iyi şekilde donanmışlardır ve indüksiyon ergitme ekipmanınızın tamiri, revizyonu ve önleyici bakımı için hizmetinizdedirler.

Teknisyenlerimizin her biri teşhis aletleri ve destek elemanları ağı tarafından desteklenmektedir ve  sisteminizi en yüksek teknolojik seviyeye getirme becerisine sahiptir.

Destek ekibimiz, sektördeki en güçlü ve en deneyimli ekip olup; emniyet ve verimle ilgili modifikasyon ve yükseltmeler konusunda son derece bilgilidir.

Fabrika Tanımlı Parçalar:
İç Satış Ekibimiz parça değişiminde müşteri desteği sağlarken geniş yedek parça stokumuz (bunlar arasında bulunması zor ve uzun teslim süresi gerektiren parçalar da bulunmaktadır) sayesinde donanımınızın maksimum çalışırlık süresini güvence altına alırız.

Servis teknisyenlerimiz en iyi performansın elde edilebilmesi için sadece Inductotherm fabrika tanımlarına uygun parçaları kullanmaktadır.

İş Yerinde Eğitim:
Dökümhane personelinin üretkenlik ve emniyetini en üst seviyeye çıkarmak için yerinde, doğru ve etkin eğitim şarttır.

Inductotherm, ocak işletiminden emniyetli ekipman bakımına kadar dökümhanelerle ilgili birçok konuda uzmanlar tarafından iş yeri eğitimleri vermektedir.